Decolen – riešenie na zväčšenie pŕs

 

Decolen

Mnoho žien je nespokojných s tvarom či veľkosťou svojich pŕs. Tento problém je denne riešený nielen v ambulanciách ale i na internete. Zväčšenie pŕs  tabletami  už v dnešnej dobe nie je žiadnou novinkou. Mať krajšie prsia a to z pohodlia domova ocení nejedna žena. Existuje množstvo produktov na zväčšenia a spevnenie pŕs a my vám dnes jeden priblížime. Dozviete sa všetko čo potrebujete vedieť na to aby ste aj vy mohli zmeniť vzhľad vášho poprsia.

Decolen je výživový doplnok vyvinutý špeciálne pre ženy. Má dodať vašim prsiam pevnosť a vyformovať ich tvar. Plný a dokonale tvarovaný  dekolt  je predsa krásnou ozdobou ženy a to je motto, ktorého sa výrobcovia Decolenu držia. Tento produkt sa má postarať o dlhodobé zdravie vašich prsníkov a zlepšiť ich celkový výozr. Či už máte po kojení ochabnuté prsia alebo jednoducho to prišlo vekom. Výrobcovia Decolen zaručujú viditeľnú zmenu a návrat stratenej pružnosti a pevnosti ženského poprsia.

Charakteristika

  • Prírodný výživový doplnok
  • Zaručuje plnšie, zdravšie a pevnejšie poprsie
  • Má tiež pozitívny vplyv na kožu, kosti a centrálny nervový systém
  • Udržuje prsné tkanivo dlhodobo zdravé
  • Vhodný pre všetky vekové kategórie
  • Chráni telo pred voľnými radikálmi
  • Jednoduché užívanie
  • Silné antioxidačné účinky
  • Pozitívny vplyv na funkciu imunitného systému

Typy produktu

Existujú dva typy výrobku Decolen. Decolen krémDecolen forte, čo sú vlastne tablety spomínané v článku.

Decolen  krém

Decolen krém má prírodné zloženie a je obohatený o kyselinu hyaluronovu, ktorá má za účel vyplniť vaše prsia a tak im dodať požadovaný vzhľad. Tento krém okrem všetkého pokožku pŕs dokonale hydratuje a zanecháva ju zamatovo hebkú. Dodáva prsiam mladistvý vzhľad a kombinácia účinných látok  prsia dokonale spevňuje. Aplikuje sa 1 krát denne krúživými pohybmi po dobu približne 1 až 2 mesiacov.

Zloženie

Decolen obsahuje výťažky z bylín a tiež fytoestrogény , ktoré slúžia ako náhrada ženského hormónu estrogénu. Aj od tohto hormónu závisí veľkosť či tvar vašich pŕs.

Sójové bôby

Sójové bôby, ktoré spomínaný  produkt obsahuje majú za účel plnší vzhľad a tvar ženského poprsia. Sú navyše skvelým zdrojom bielkovín a chránia telo pred rôznymi typmi ochorení.

Vitamín D

Decolen obsahuje aj tento ,,slnečný“ vitamín veľmi dôležitý pre zdravie pokožky pŕs. Táto oblasť je citlivejšia a preto je pre ňu potrebná  špeciálna starostlivosť.  Vitamín D dokonca pôsobí ako prevencia proti rakovine.

Semienka z hrozna

Hroznové semienka zosilňujú kolagén v koži, ktorý je potrebný na to aby prsia neochabli. Má silné antioxidačné účinky a spevňuje prsné tkanivo.

Lignany

Lignany pozitívne ovplyvňujú zdravie pŕs zvonka aj zvnútra. Zabezpečujú tiež ochranu proti patogénom a pomáhajú prsiam rásť.

Chmeľ

Spolu s fytoestrogénmi znižujú prejavy hormonálnej nerovnováhy a antioxidanty obsiahnuté v chmeli majú za úlohu chrániť telo pred škodlivými účinkami zvonka. Taktiež prispievajú k zdraviu prsného tkaniva.

Ľanové semienka

Aj ľanové semienka v sebe skrývajú veľkú silu fytoestrogénov, ale aj lignanov. Spojenie týchto dvoch látok chráni prsia a pozitívne ovplyvňuje ich zdravie.

Dávkovanie

Výživový doplnok Decolen Forte užívajte dvakrát denne jednu tabletu. Tabletu užite vcelku a zapite dostatočným množstvom vody a takto pokračujte po dobu niekoľkých mesiacov až kým budete vidieť prvé výsledky. Dávky by sa nemali prekračovať avšak sústreďte sa najmä na pravidelný čas užívania.

Ako Decolen funguje?

Ženské prsia sa vekom menia a strácajú svoju pružnosť aj tvar. Kombinácia výťažkov z bylín, fytoestrogénov, sterolov, lignanov  a vitamínu D však podporujú rast nového prsného tkaniva a tým teda zaručujú zväčšenie prsníkov bez operácií a ihiel. Prsiam sa tak prinavráti ich tvar a pružnosť.

Cena  a balenie

decolen balenie

 

Cena balenia sa pohybuje okolo 25€. Jedno balenie pritom obsahuje 60, 80 alebo 100 tabliet. Na to aby ste však videli výsledky výrobca odporúča užívať Decolen 2 až 3 mesiace. Cena určite zodpovedá kvalite produktu. Na internete nájdete aj rôzne výhodné balenia či akciové ponuky za nižšie ceny, ktoré vás určite zaujmú. 100 Tabletové balenie vám v podstate vydrží jeden mesiac . Určite sa oplatí zaobstarať si väčšie balenie a tak nakúpite výhodnejšie. Ak produkt Decolen chcete len vyskúšať tak si jednoznačne kúpte len nejaké to testovacie balenie. Výrobca ponúka viac balení a je len na vás, ktoré si vyberiete.

Zhrnutie

Decolen Forte je teda skvelou voľbou pre tie dámy, ktoré majú obavy z operačného zákroku alebo jednoducho z ihiel. Tablety na zväčšenie pŕs sú bezpečná a rýchla cesta k zdvihnutiu vášho sebavedomia. Aj vy sa môžete cítiť a vyzerať lepšie ako kedykoľvek predtým.  Je však dôležité vedieť, že výrobok Decolen je zameraný najmä na zdravie pŕs a pokožky v okolí.  Ako rýchlo sa zmeny dostavia je veľmi individuálna záležitosť a nie je dané po akej dlhej dobe sa vaše prsia vyplnia. Nezabudnite však, že to je určitý proces, ktorý chvíľu trvá. Samy uvidíte ako vaše telo zareaguje a možno budete milo prekvapená. Na výsledky si treba dlhšie počkať preto sa nevzdávajte keď po pár dňoch ešte nebudete vidieť, že sa niečo deje.  Cena je veľmi dostupná a určite vám nijako neublíži.

Upozornenie

Produkty Decolen nie je vhodné užívať kojacim a tehotným ženám. Aj keď  je Decolen prírodný výživový doplnok, v prípade, že užívate nejaké lieky je potrebné sa vopred poradiť s vašim lekárom. Dávajte si pozor aby ste neprekročili určenú dennú dávku a neužívajte Decolen ako náhradu pestrej stravy.

 

Chcete byť aj vy spokojná so svojim telom a už viac nepomyslieť na to, že máte malé prsia? Decolen má svoje stále miesto na trhu a denne pribúdajú recenzie spokojných zákazníčok. Budete ňou aj vy?

 

Decolen – riešenie na zväčšenie pŕs
4.57 (91.43%) 7 votes

Zanechaj nám komentár