Impreskin ničí vrásky

IMPRESKIN – pomôže zbaviť vrások

impreskin

 Impreskin je výživový doplnok, ktorý slúži na redukciu vrások s obnovujúcim účinkom. Prináša mladistvejší vzhľad o niekoľko rokov popritom má antioxidačný účinok. Tabletky odporúčame ženami vo veku 30-70 rokov. Je vhodné na všetky typy vrások a pleti. Po 4 týždňoch používania Impreskin sa zlepší stav pleti, miznú vrásky a drsnosť vrásky vyhladzuje, pleť bude hydratovaná, obnovuje rovnováhy pokožky, náchylný lesk, likviduje kruhy pod očami ako aj iné nedokonalosti pleti.

Prispieva na bunkovej úrovni k tomu, aby ženy si natrvalo zbavili suchej pokožky, pritom mali pevnejšiu, elastickú, mladú pokožku. Vzhľadom k jeho kvalitnému zloženiu sa u väčšiny žien za mesiac môže sa dostaviť želaný efekt v podobe hydratácie a omladenia  pleti. Už po niekoľkých dňoch môžeme všimnúť, že naša pleť je jemnejšia aj na dotyk a má zjednotenú farbu bez nedokonalosti a farebnej nerovnosti. Je laboratórne testovaná.

Charakteristika

impreskin recenzia

Impreskin je výživový doplnok vo forme tabliet

  • Prirodzene pomáha vyrovnať proces starnutia
  • Je určený ženám ktoré chcú mať o pár rokov mladšiu pokožku
  • Prirodzené zloženie vo forme tabliet umožňuje neustále fungovanie v tele
  • Zaisťuje obnovenie pokožky z vnútra
  • Omladzujúci účinok
  • Bezpečné na zdravie
  • Dermatologicky testované
  • Prírodná alternatíva k plastickej

Zloženie

Redukcia vrások

D-alfa-tokoferol je účinný antioxidant a zabraňuje starnutiu. Je látka proti vráskam. Znižuje výskyt vrások, ktoré sa časom u každého objavia. Obsahuje vitamín E, ktorý je často nazývaný guardian mládeže, regeneruje a zlepšuje štruktúru bunkových membrán. Chráni vrstvu pokožky a aj hydratuje pokožku.  D-alfa-alfa-tokoferol podporuje tvorbu kolagénu, čo má priamy vplyv na zlepšenie flexibility. Jej účinky môžeme zbadať počas pár dňoch. Pokožka bude jemnejšie, hydratovaná a znižuje farebné nedokonalosti.

Rýchlejšia regenerácia kolagén

Hydrolyzovaný kolagén je elixír mladosti. Má len pozitívne účinky na pokožku a zlepšuje kvalitu kožného tkaniva, ktorá umožní regeneráciu pokožky a aj obnovuje fyziologickú rovnováhu. V prvom rade bude pokožka obnovená a žiarlivá.

L – askorbická kyselina – Krásne kožné bunky

Je to antioxidačná látka. Používa sa hlavne spoločne s kolagénom na zlepšenie pevnosti a na to aby bola pokožka elastickejšia. L-kyselina pôsobí na metabolizmus buniek a uvoľňuje voľné radikály, čo je základom oneskoreného procesu starnutia. Obsahuje aj vitamín C, s ktorým spolu spomaľujú starnutie pokožky.

 Askorbická kyselina + Kolagén –  Optimálna hydratácia

Sú to vlastne  živiny , ktoré sú zodpovedné za optimálnu hydratáciu a posilnenie ciev. Obsahuje  železa, ktorú poznáme aj z medicíny, a vieme, že  zlepšuje stav ciev.  Nájdeme v nich aj veľa množstva vitamínu K. Spoločne stimulujú vytváranie kolagénu a s tým aj eliminujú vonkajšie prejavy starnutia pleti.

Impreskin – cena aj balenie

impreskin balenie

1 BALENIE – 80 ks /21 g net./ – 35 €

Cena a balenia vo web-obchodoch  sa pohybuje od 69 euro za 180 kusové balenie /2+1 balenie ZDARMA/  až po 105 euro za 360 kusové balenie/3+3 balenie ZDARMA/.

Dávkovanie

1 kapsula 2 krát denne                 

Impreskin  používame 2×1 kapsulu denne. Najlepšie je ráno a večer si dať jednu kapsulu pred jedlom a zapiť dostatočným množstvom vody.

Hodnotenie

Skúsenosti hovoria, že ženy užívajúce Impreskin výživový doplnok už za 4 týždne zbadali, že mali pevnejšiu pleť, zmizli mimické vrásky, zmizli suché miesta, pokožka bola oveľa hydratovanejšia, zmizli kruhy pod očami, ako aj starecké farebné nerovnosti, nemali opuchnutú tvár a tiež mali pevnú a mladistvú pleť.

Ako sme spomenuli je to výživový doplnok z prirodzených látok, popritom je to  jediný moderný spôsob na korekciu vrások, lepšenia štruktúry pokožky a omladenia bez bolesti a bez rizika. Impreskin funguje tak, že jeho zloženie regeneruje hlbšie vrstvy kože až celkom na bunkovej úrovni. Jeho zloženie pôsobí postupne. Zmierňuje známky starnutia pleti, vrásky, pružnosť, očné tašky a opuchy tváre. Prvé výsledky môžete si všimnúť skoro, po 4 týždňoch používania už bude zmena úplne viditeľná!

Samozrejme nemôžeme tvrdiť, že Impreskin pre každú ženu bude účinná. Niekedy sú také negatívne faktory, ktorý ovplyvňujú vlastnosti pokožky, tým zabraňujú zlepšenie stavu pleťovej štruktúry. Takými faktormi sú stres, nezdravý životný štýl, fajčenie, znečistenie ovzdušia, nezdravá výživa. Tieto faktory nemusia úplne zrušiť účinok Impreskin, ale môžu aj čiastočne alebo celkovo zrušiť účinkovanie , alebo v tom prípade môže Impreskin pomalšie alebo ťažšie účinkovať. Tým  pre dosiahnutie želaného efektu podporujeme aj zdravší životný štýl.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, tak je možnosť 90 dní od nákupu vrátiť výrobcovi balenia a výrobca Vám vráti peniaze za každé neotvorené balenie.  Ak chcete mať rýchlo  prirodzenú,  mladú a krásnu pokožku a to priebehom  jedného mesiaca za veľmi výhodnú cenu tak sa rozhodnite  a radikálne omladnite!

Nežiaduce účinky

BEZ VEDĽAJŠÍCH ÚČINKOV! 

IMPRESKIN obsahuje iba prirodzené a testované látky a to najvyššej kvality. Kapsule sa vyrábajú podľa najvyšších štandardov kvality. Avšak ako na akýkoľvek prípravok aj keď je prírodného zloženia sa môže vyskytnúť alergická reakcia. V takom prípade ho viac neužívajte.

 

Impreskin ničí vrásky
3.25 (65%) 4 votes

Zanechaj nám komentár