MegaPrsia – účinné zväčšenie pŕs

Výživový doplnok Breast Extra alias megaprsia

megaprsia breast extra

Megaprsia je výživový doplnok na podporu rastu  a celkového zväčšenia pŕs. Obsahuje zmes výťažkov z rastlín Damiana, Saw Palmetto, Angelica Sinensis a ďalších účinných látok. Tieto prírodné látky podporujú tvorbu tkaniva prsnej žľazy a tým spôsobujú nárast prsníkov. Prípravok obsahuje látky bohaté na fytoestrogén, ktorý pomáha udržiavať hormonálnu rovnováhu a teda prispieva k správnemu vývoju a rastu prsníkov.

Charakteristika

-Výlučne prírodné zloženie

-Zlepšuje kvalitu pokožky

– 100% overený

-Prvé účinky už do dvoch týždňov

-U 97% žien došlo  zväčšeniu pŕs minimálne o 1 cm

-Garancia spokojnosti alebo vrátenia peňazí

-Nespôsobuje priberanie tuku

-Pôsobí ako prevencia výskytu nádorov

Zloženie

Výrobcovia tohto produktu vsadili na čisto prírodné zloženie, čo je naozaj chvályhodné. V kapsule sú obsiahnuté výťažky z mnohých bylín ale najmä z vyššie spomenutej byliny Angelica Sinesis a Damiana. Angelica Sinesis má veľmi pozitívne účinky na ženské orgány a prispieva k správnemu prekrvovaniu. Je bohatá na fytoestrogény, ale to aj všetky ostatné byliny obsiahnuté v tabletách megaprsia.

Fytoestrogény sú niečo ako náhrada ženského hormónu estrogénu. Avšak sú oveľa šetrnejšie k ženskému telu ako umelo vytvorený estrogén. Pozitívne vplýva na ženský menštruačný cyklus a teda hlavnou jeho úlohou je zväčšenie pŕs.

K zväčšeniu pŕs v tomto prípade prichádza práve vďaka fytoestrogénom, ktoré podporujú rast prsného tkaniva.

Cena a balenie

megaprsia balenie a cen

Cena, čo sa týka výživových doplnkov na zväčšenie pŕs, je pravdepodobne najlepšia na trhu. Firma ponúka Balíček Štandard, čo je vlastne štartovacie balenie, ktoré obsahuje 30 kapsúl za naozaj skvelú cenu len 13,99€. Toto balenie sa odporúča každej žene, ktorá chce produkt vyskúšať, ale aj tým, ktoré začínajú s jeho užívaním. Predsa je lepšie si všetko najprv otestovať a uvidíte samy, aké pozitívne zmeny sa na vás udejú. Výrobca odporúča začať užívať 2 tablety denne a neskôr možno dávku zvyšovať. Prvé výsledky majú byť viditeľné po dvoch týždňoch, čo je naozaj rýchla doba.

Ďalšie balenia sú potom od 60 kapsúl a viac. Balíček Plus je vlastne pokračovacie balenie, ktorého dávkovanie by už malo byť 3 tablety dvakrát denne. Balíček super obsahuje 90 kapsúl a je vhodný najmä pre tie ženy, ktoré sú rozhodnuté, že chcú podstúpiť celú túto ,,zväčšovaciu kúru“.

Ako posledné balenie je Balíček Mega, ktorý zahŕňa 210 kapsúl. V prípade, že si ho zakúpite naraz, ušetríte takmer 22€. Ak však chcete ísť na to pomalšie tak si pokojne môžete kupovať jednotlivé balenia so stále väčším množstvom kapsúl.

Hodnotenie

Cena v tomto prípade nejde tak celkom ruka v ruke s kvalitou. Produkt je špeciálne navrhnutý pre ženy, ktoré chcú väčšie, plnšie a pevnejšie prsia a preto firma stavila na prírodné zdroje. Čisto prírodný produkt je niekedy naozaj na nezaplatenie a v tomto prípade je v ponuke za naozaj nízku cenu. Kvalita produktu je zaručená a certifikovaná http://www.megaprsia.sk/certifikaty-breastextra/

V porovnaní s ostatnými produktmi je asi najviac spomínaný medzi ženami práve výživový doplnok megaprsia.

Upozornenie

Výživový doplnok megaprsia sa neodporúča užívať tehotným a dojčiacim ženám. Taktiež by sa mu mali vyhnúť ženy mladšie ako 18 rokov.

Pred každým užívaním nejakého produktu je vždy dobré sa vopred poradiť s lekárom. Ten predsa najlepšie vie posúdiť váš zdravotný stav a odporučiť vám to najlepšie.

Produkty megaprsia môžete nájsť na ich vlastnej stránke www.megaprsia.sk.

MegaPrsia – účinné zväčšenie pŕs
3.5 (70%) 6 votes

Zanechaj nám komentár