ReduXS

Problém s nadváhou trápi takmer každého druhého človeka.Často nie je problémom len to jedno- dve kilá navyše, no súvisiace zdravotné problémy, pocit nepohody a zníženého sebavedomia. Keď sa spýtate sami seba, koľkokrát ste už skúšali schudnúť, no bezvýsledne, a ešte s omnoho horším jojo efektom, ktorý vašu snahu zmaril a ešte vás aj obdaril ďalšími kilami navyše, vyjde vám asi to, že nespočetne mnohokrát . Drastické diéty nikdy nikomu nepomohli, a keď aj áno, negatívne sa to odrazilo na jeho zdraví..

Ďalšie riešenie, ako stratiť telesnú hmotnosť, by mohla byť nadmerná telesná aktivita a každodenná návšteva fitnescentra, no v tejto uponáhľanej dobe sa z predsavzatia cvičiť každý deň veľmi ľahko stane  len prísľub, ktorý sa možno nikdy nevyplní. Ako riešiť takúto situáciu bez prílišného obmedzovania jedálnička, ale aj samého seba ? Odpoveďou môže byť ReduXS.

Čo je to ReduXS?

ReduXS je výživový doplnok, ktorý dokáže pomôcť s chudnutím prakticky komukoľvek. Jeho súčasťou sú len prírodné zložky, ktoré sú bežne používané na znižovanie hmotnosti, no v unikátnej kombinácií bylín ako:

 • Zelený čaj:

Zelený čaj sa vďaka svojim antioxidantom, ktoré odbúravajú tuky a zrýchľujú metabolizmus, používa už od nepamäti. Je známy taktiež tým, že pomáha pri problémoch s pečeňou a problémoch pri trávení. Tento veľmi účinný prostriedok na detoxikáciu obsahuje aj vitamíny zo skupiny B.

Čo spôsobuje ?  Zelený čaj výrazne znižuje chuť na sladké, čo je veľmi nápomocné pri redukcií hmotnosti, taktiež vám pomôže “naštartovať” metabolizmus tým,  že výrazne spaľuje tuky. Ďalej zelený čaj obsahuje aj kofeín, ktorý navráti stratenú energiu. 

 • Kaktus :

Kaktus je známy tým, že reguluje hladinu cukru v tele, a taktiež navodzuje pocit sýtosti. Obsahuje antioxidanty a skupiny vitamínov A a C. Kaktus má neuveriteľnú schopnosť naväzovať sa na tukové bunky, a tak znemožňuje ich resorpciu v tele človeka.

Čo spôsobuje ?  “Účinné látky kaktusu sa viažu na tuk v tráviacom trakte a zabraňujú jeho vstrebávaniu v organizme.”  Tento proces výrazne napomáha chudnutiu.  

 • Šalvia lekárska 

Názov šalvie lekárskej pochádza z latinčiny a v pôvodnom význame znamenal slovo “liečiť”. Tento všeliek sa používal aj používa na problémy s trávením a problémy s pečeňou, no aj pri vyčerpaní, menštruačných bolestiach, a v neposlednom rade aj na podporu imunity. Je vhodná aj na liečbu zápalových ochorení, ale aj infekčných chorôb. Obsahuje vitamíny z rady B.

Čo spôsobuje?  Šalvia výrazne pôsobí na tráviaci systém, pretože podporuje trávenie a peristaltiku (pohyby čriev). Čím výrazne zrýchľuje chudnutie. Okrem toho prečisťuje krv a zabezpečuje tak dostatok energie na každý deň. 

 • Púpava lekárska 

Púpava patrí medzi liečivé byliny Slovenska už od nepamäti. Už v minulom storočí si vďaka nej ľudia detoxikovali organizmus. To znamená, že dokonale prečisťuje organizmus. Podporuje taktiež tvorbu žalúdočných štiav, odbúrava cholesterol.  Ale je veľkým pomocníkom aj pri prekyselení organizmu (pečene, žalúdka, čriev).  Obsahuje vitamín C.

Čo spôsobuje?   Tým, že má púpava detoxikačné účinky prečisťuje organizmus a tým, že zvyšuje tvorbu žalúdočných štiav, napomáha rýchlejšiemu tráveniu a následnej podpore chudnutia. 

 • Brusnica obyčajná 

Brusnicu mnoho ľudí pozná ako prostriedok na riešenie problémov s močovým ústrojenstvom, no vďaka jej dezinfekčným účinkom priaznivo pôsobí aj na tráviacu sústavu. Ďalej je plná antioxidantov, ktoré chránia pred voľnými radikálmi, a tiež pomáhajú znižovať stres.

Čo spôsobuje?  Najväčším prínosom brusnice obyčajnej je to, že znižuje hladinu glukózy v krvi. Jej známe detoxikačné účinky pomáhajú organizmu zbaviť sa škodlivín  a odbúrať stres, ktorý je pre ľudské telo najväčším nepriateľom. 

 • Borovica prímorská

Borovica prímorská obsahuje procyanidiny, ktoré blahodárne pôsobia na tvorbu elasténu a kolagénu. No jej hlavné pozitíva sú antioxidanty, ktoré obsahuje.

Čo spôsobuje?  Množstvo silných antioxidantov, ktoré borovica prímorská obsahuje pomáha regulovať cholesterol a množstvo tukov v krvi. 

Prírodný prípravok
Prírodné výťažky dodávajú tomuto prípravku účinnosť, ktorá je skutočne unikátna. ReduXS je výživový doplnok vytvorený na čisto prírodnej báze a tak sa nemusíte báť žiadnych vedľajších účinkov. Výsledky sa dostavia skutočne rýchlo a to už po jednom mesiaci užívania ReduXSu.

Ďalšími zložkami, ktoré tvoria ReduXS sú aminokyseliny ako:

 • L-theanin: Túto zložku najčastejšie obsahuje zelený čaj a je dokázané, že efektívne bojuje proti stresu, ktorý je jednou z najväčších príčin naberania hmotnosti. Ďaľšie výhody tejto aminokyseliny sú znižovanie krvného tlaku a pomoc pri nespavosti.
 • Fosfatidylserín: Ide o aminophospholipid, ktorý sa v ľudskom organizme nachádza prirodzene. Nachádza sa v mozgu a vďaka nemu naše telo dokáže spracovávať glukózu omnoho rýchlejšie. Je taktiež výborným prostriedkom na zlepšenie pamäte a na vytvorenie lepšej duševnej rovnováhy.
 • Betasitosterol: Je treťou zložkou ReduXSu, táto prídavná látka je naozaj účinným pomocníkom, pretože znižuje cholesterol v krvi a dokonca napomáha pri liečení chronických zápalových ochorení.
Kto tento výživový doplnok odporúča?

“Poprední odborníci v oblasti výživových doplnkov, ktorí sa postarali o to, aby zloženie ReduXs spĺňalo aj tie najprísnejšie kritériá. Výber zvolených ingrediencií starostlivo konzultujeme s Dr. Prof. Chen, ktorý v oblasti chudnutia patrí k najlepším špecialistom v Ázii„.

No nielen naslovovzatí odborníci odporúčajú tento prírodný výživový doplnok, ale aj spokojní zákazníci, ktorí vďaka nemu dosiahli svoju vysnívanú postavu a zlepšenie zdravotného stavu.

Komu je ReduXS určený ?

 • Pre všetkých ľudí, ktorí chcú zdravo žiť, no občas si doprajú nejakú sladkú odmenu a pár dní leňošenia.
 • Pre športovcov, ktorí si chcú, aby ich postava naozaj vynikla a bola v perfektnej forme.
 • Pre všetkých, čo celý život bojujú so svojou váhou a už majú dosť drastických diét, ktoré mali za následok len jojo-efekt.

 

Výhody, ktoré robia tento výživový doplnok unikátnym.

   • Zloženie, ktoré pozostáva z prírodných látok.
   • Žiadne chemické prímesi.
   • Nemusíte sa báť žiadneho jojo-efektu.
   • Výsledky sú badateľné už do jedného mesiaca.
   • Vďaka bylinám, ktoré obsahuje, znižuje cholesterol a urýchľuje metabolizmus.
   • Zníženie chuti do jedla.
   • Pomáha efektívnejšie spaľovať tuky.
   • Zlepšenie zdravotného stavu.
   • Redukcia stresu a zvýšenie energie.
   • Chudnutie je oveľa jednoduchšie.

Nevýhody

 • ReduXS nie je určený pre tehotné alebo dojčiace ženy.
 • ReduXS nie je určený ani pre deti.
 • ReduXS stráca účinok pri prejedaní sa.
 • ReduXS neslúži ako náhrada fyzickej aktivity.

Výsledky naozaj už do jedného mesiaca ?

“Stačí, ak budete pravidelne užívať 1 tabletku ReduXs denne, dodržiavať správny pitný režim a minimálne dva razy do týždňa sa budete venovať aktívnemu pohybu. Prvé pozitívne zmeny sa tak dostavia už do mesiaca.”

Cena ?

Jedno balenie (obsahuje 60 kapsúl).  Kúra trvá 2 mesiace.

   • 49 €

Dve balenia (obsahuje 120 kapsúl). Kúra určená na 4 mesiace.

   • 78 €

Tri balenia (obsahuje 180 kapsúl). Kúra určená až na pol roka!

   • 117 €

Kúra je naozaj účinná, čo môže potvrdiť nespočetné množstvo spokojných zákazníkov, nejde len o ďalší marketingový trik, ktorý sľubuje výsledky, no nakoniec z toho vyjde len strata peňazí a výsledky žiadne. 

Dávkovanie kapsúl

Odporúča sa užívať jedna kapsula a to pred jedlom. Kapsulu je dobré zapiť dostatočným množstvom čistej vody. Neodporúča sa kapsulu zapíjať mliekom alebo džúsom. Tablety sa prehĺtajú v celku, nedrvia sa ani nenechávajú rozpustiť.

Upozornenie

Ako aj pri iných prípravkoch aj pri ReduXSe sa môžu objaviť vedľajšie účinky a to :

   1. mierne bolesti hlavy
   2. nevoľnosť
   3. hnačka

No tieto prejavy sa vyskytujú len na počiatku užívania tohoto produktu a sú dôsledkom detoxikácie organizmu, ktoré je v počiatočných dňoch kúry najsilnejšie.

 Zhodnotenie

 ReduXS je účinným výživovým doplnkom, ktorý vám pomôže schudnúť 2-6 kíl za mesiac, no nič nejde len tak a aj pre dosiahnutie takéhoto skvelého výsledku musíte niečo spraviť.
   • Začať so zdravým životným štýlom. (to znamená obmedziť mastné jedlá, sladkosti a prázdne kalórie. Samozrejme sem tam si niečo malé dopriať nie je zakázané, no kúra nebude účinná pri prejedaní sa).
   • Výrobca ďalej odporúča aspoň 2-3x do týždňa fyzickú aktivitu.
   • odporúča sa taktiež dostatočný príjem tekutín a plnohodnotný spánok.

V porovnaní s ostatnými výrobkami na redukciu hmotnosti je ReduXS jasnou voľbou.

ReduXS
5 (100%) 1 vote

Zanechaj nám komentár