Zväčšenie pŕs

Zväčšenie pŕs – aké sú možnosti ?

Zväčšenie pŕs

Zväčšenie pŕs

Mnohé ženy po celom svete túžia po veľkom a krásnom poprsí na ktoré by mohli byť pyšné. Žiaľ, príroda si s nami robí čo chce a nie vždy môžeme mať prirodzene to, čo by sme chceli. Potom už je len na každej z nás čo budeme ďalej robiť.

Každá žena by sa mala cítiť krásna a každá sebavedomá žena sa krásnou nepochybne aj cíti. Preto dámy s istotou zahoďte komplexy a poďme sa spolu pozrieť aké skvelé možnosti nám dnešná doba ponúka. Aj z vás môže byť sebavedomá, krásna žena a nebude to vôbec tak komplikované.

Ako zväčšiť prsia?

Plastická operácia

Plastická operácia je asi najznámejšou metódou na zväčšenie pŕs. Táto doba ponúka naozaj skvelých a profesionálnych lekárov, ktorí vám zaručia ten najlepší výsledok. Možno si myslíte, že to je drastické a bolestivé, ale strach hoďte bokom. Sústreďte sa na seba a na cieľ, ktorý chcete dosiahnuť. Zväčšenie pŕs plastickou operáciou podstúpilo nespočetné množstvo žien a teda, nebudete prvá ani posledná, ktorá si touto metódou nechá zväčšiť prsia.

Jednou možno nevýhodou tohto zákroku je jeho vyššia cena. Avšak výsledky sú trvalé a spokojnosť zaručená. Cena je, pochopiteľne, vyššia preto lebo je to istý spôsob zásahu do nášho tela. Ak teda chcete mať zaručené skvelé výsledky a kvalitne odvedenú prácu, myslím, že financie v tomto prípade zo zoznamu nevýhod odídu.

Zväčšenie pŕs kyselinou hyaluronovou

Kyselina Hyalurónová

Možno ste o tejto metóde ešte nepočuli, ale práve táto forma zväčšenia pŕs sa začína dostávať do popredia. Táto metóda je určená práve pre ženy, ktoré sa boja ,,ísť pod nôž.“ Zväčšenie pŕs kyselinou hyaluronovou má mnoho výhod ako je napríklad rýchle zotavenie (už na druhý deň), žiadny skalpel ani operačný zákrok a takisto sa príliš nezasahuje do tela keďže kyselina hyaluronova je telu prirodzená látka.

Zväčšenie pŕs touto telu- prirodzenou látkou je teda bezpečné bez nejakých vedľajších rizík. Lekári vždy vopred otestujú vašu znášanlivosť na túto látku a tak sa nemusíte obávať nejakých nepríjemných komplikácií.

Jednou nevýhodou môže pre niektoré ženy byť krátkodobejší efekt v porovnaní s plastickou operáciou. Tento efekt zväčšenia pŕs zväčša trvá 1 až 2 roky. Avšak po uplynutí tejto doby môžete ísť na doplnenie a prsia budete mať opäť podľa vašich predstáv. Počas trvania efektu z tohto úkonu by ste sa mali vyhnúť tehotenstvu aby ste neohrozili seba alebo bábätko. Ale nebojte sa, veď počas tehotenstva vám prsia aj tak narastú.

Tabletky na väčšie poprsie

Táto skvelá metóda je založená na jednoduchom princípe užívania piluliek s obsahom (väčšinou) len prírodných látok na podporu zväčšenia pŕs. Určite sa vám už dostalo do ucha, že niečo takéto existuje, ale k vyskúšaniu neprišlo z dôvodu tvrdení, že takéto tabletky nefungujú.

Ale dámy, máme pre vás dobrú správu. Naozaj to funguje! Avšak efekt sa dostaví väčšinou o niečo pomašie ako pri predošlých metódach zväčšenia pŕs. Práve preto vznikajú tvrdenia o neúčinnosti týchto produktov. Na požadovaný výsledok je potrebné vybrať určité množstvo piluliek a to trvá nejakú dobu. Efekt zväčšenia pŕs sa však u väčšiny žien vždy dostavil. Je pravda, že s pribúdajúcim vekom tento proces trvá o niečo dlhšie a zmena je o niečo menej viditeľná, ale výsledky sú veľmi individuálne a nedá sa s určitosťou povedať ako na takéto tablety vaše telo zareaguje.

Napriek tomu sa doteraz nezistili žiadne nepríjemné vedľajšie účinky. Tablety je možné dokonca užívať aj spolu s hormonálnou antikoncepciou, čo je výhoda pre mnoho žien. Medzi najznámejšie značky, ktoré takéto produkty ponúkajú sú megaprsia superprsia. Oba produkty sú v podstate výživové doplnky a práve preto sú tak bezpečné.

Superprsia+štíhla línia

Superprsia sú výživový doplnok, ktorý je na trhu už veľmi dlho. Postupne ho však výrobcovia zlepšovali a teraz sa môže pýšiť kvalitným zložením. Tablety obsahujú výťažky z rastlín, ktoré obsahujú látky podporujúce rast a spevnenie prsného tkaniva a takto vplývajú na celkové zdravie poprsia. Taktiež zlepšujú kvalitu pleti či dokonca bojujú s akné.

Celý názov znie Superprsia+štíhla línia, čo značí o tom, že výrobcovia sa naozaj zamerali na ciele mnohých žien. Štíhla postava a plné poprsie je to, po čom mnohé ženy túžia. Výhodou produktu je aj jeho dostupnosť v lekárňach po celom Slovensku i Čechách.

Megaprsia

Výživový doplnok Megaprsia sú tablety s obsahom výlučne prírodných zložiek, ktoré fungujú na základe fytoestrogénov, ktoré pozitívne vplývajú na rast i zdravie ženských pŕs. Tento produkt sa môže pochváliť aj mnohými certifikátmi za kvalitu a jednou z jeho výhod je aj veľmi dostupná cena.

Megaprsia môžete nájsť na stránke www.megaprsia.sk kde výrobcovia ponúka 4 rôzne varianty balenia.

Dermálne krémy pre väčšie prsia

Tento produkt sa radí taktiež medzi doplnky výživy ale nie  v podobe tabliet, ale krémov. Tieto krémy fungujú na princípe pravidelného potierania priamo na poprsie spojené s masážou. Pri takejto masáži sa totiž prsníky dostatočne prekrvia a to je pozitívum pre ich rast. Vo svete žien sú vo všeobecnosti najviac používane krémy na zväčšenie pŕs značky PUPA, Bust Fix, Breast Fast alebo Mamma Mia.

Účinnosť krémov je takisto individuálna, keďže nejde o žiadne lieky. Napriek tomu pravidelným používaním a dodržiavaním pokynov pre užívateľov týchto krémov môžete aj vy dosiahnuť skvelé výsledky.

Kedy prsia nezväčšovať?

Otázku zväčšenia pŕs určite neriešte len s kamarátkami či manželom. Je potrebné sa prednostne poradiť s vašim gynekológom či všeobecným lekárom, ktorí poznajú váš zdravotný stav. Následne vám poradia ako ďalej postupovať, prípadne akú metódu zväčšenia pŕs si zvoliť.

Po informovaní sa u lekára je už len na vás čo sa rozhodnete spraviť alebo akým spôsobom vaše prsia dostanú nový a krajší vzhľad.

Zväčšenie pŕs – aké sú možnosti ?
5 (100%) 1 vote

Zanechaj nám komentár